Čím více pošlete, tím více ušetříte – zapište se pro týmové ceny právě nyní!

Důmyslní vůdci marketingu vyhledávání právě nyní myslí ještě více než normálně na jejich týmy pro letošní rok:

  • Jsou jejich schopnosti a dovednosti aktuální?
  • Jsou dostatečně motivovaní, aby odváděli lepší výkony příští rok?
  • Jak odměním výborné členy, zatímco se stále budu pohybovat v rozpočtu na příští rok?

 
Tady je způsob, jak si zaškrtnout všechny výše zmíněné odrážky: Pošlete svůj tým na Search Marketing Expo – SMX West do San Jose 30 a 31. ledna příštího roku 2019, tady jsou pouze některé výhody a benefity, pokud se rozhodnete zúčastnit ve skupině:

  • Budete všichni na jedné lodi. Úspěšný marketing potřebuje lidi s různými dovednostmi a schopnostmi a také zkušenostmi, aby spolupracovali spolu a hlavně aby spolupracovali efektivně. Společné zážitky a slovník dokáže sblížit tým, takže komunikace je mnohem častější a hladší.
  • Produktivita bude jenom sálat! Pomáhat růst a odměňovat výborné členy týmu je zodpovědnost každého manažera. Rozpoznáváním úspěchů a investováním do profesního vývoje motivuje členy vašeho týmu.
  • Řešení jsou na dosah. Svěží přístupy se rodí ze zkušeností. Setkáváním se s ostatními vás nutí vyzývat sám sebe k vytváření nových řešení a nutí vás zamyslet se nad nápady, o kterých jste předtím ani nedoufali.
  • Budete připraveni na všechno. Váš tým se naučí ty nejnovější, nejefektivnější a zaručené SEO a SEM taktiky od vedoucích expertů v marketingu vyhledávání. A některé z nich můžete implementovat přímo na konferenční WIFI přímo z místností!

 
„Absolutně tento rok miluju tuhle konferenci v San Jose! Zalíbila jsem si to, že tam byly rozdílné kurzy, které se hodily jak začátečníkům, pokročilým, tak i všem ostatním. Kurzy byly velmi různorodé a můj tým byl schopen jít na ty kurzy, které přesně odpovídaly jejich specifickým zaměřením a zájmům. Vyšli jsme z konference s tolika novými poznatky a nápady a nástroji. Děkujeme“ – Renae Lindahl, Star Tribune.
Týmy se také dostanou na daleko více výstupů, vybudují více kontaktů A odemknou exkluzivní slevy až do výše dvaceti procent. Na co vlastně čekáte? Registrujte se hned teď tím, že vypracujete speciální formulář pro skupiny a pošlete jej na email registration@searchmarketingexpo.com (pro-tip …rezervujte si to ještě před Novým rokem, abyste mohli utratit jakýkoliv zbylý rozpočet z roku 2018)
 
Psst… přidejte si také workshopy vedené profesionály k programu vaší skupiny pro skutečně dech beroucí zážitky. Tyto celodenní příležitosti tréningu, které se budou konat v pátek, prvního ledna, nabízí velmi hluboké ponoření do problematiky SEO, AdWords, in-house marketingu a mnohem více.