Oválný bazén BE-6x2x1.5 https://www.bazenygluc.cz/ovalny-bazen-be-6x2x1-5.html je dostatečně velký na to, abyste si pod hladinou užili dokonalé zábavy. Můžete tu sice i plavat, ovšem jde spíše o nádrž pro relax a některé zábavní momenty. Jaké aktivity lze provozovat v bazénu a jeho blízkosti, abyste se nenudili, a aby tu bylo možno realizovat i některé rodinné či přátelské oslavy?

voda v bazénu

Nafukovací kruh – velmi často se setkáváme v různých filmech nebo filmových skečích s nafukovacími křesílky, matracemi či kruhy, které slouží pro slunění a pohodu na hladině bazénu s pohárem plným zmrzliny. Můžete to v tomto duchu napodobit a pozvat vaše kamarády na pohodlné posezení se sluncem nad hlavou.

Stříkací pistole – se stříkacími pistolkami si vyhrají i dospělí, zejména ti, co se ještě nestačili v bazénu smočit. Stříkací pistolky však vybalujte ze skříní pouze za slunečného a velmi teplého počasí, aby to nebyl důvod k nějakým potížím, ale pouze jako jedna z vhodných forem letního osvěžení.

dívka v bazénu

Nafukovací, volejbalové a tenisové míče -házení si s míčem k zábavě u bazénu neodmyslitelně patří. Podle potřeby tu lze provozovat zábavu od těch nejmenších míčků, tenisáků, až po velké nafukovací balóny. Míče lze pohazovat na hladinu, přehazovat je přes bazén, koulet se s nimi po hladině i po břehu s cílem dopadu na vodní plochu.

Masáž pod vodou – dopřát si můžete i partnerské masáže, pod vodou budou ještě o to více vzrušující, a kdo z vás touží po masáži erotické, nebude to problém, protože se jedná o poměrně intimní prostředí, podobné tomu na lůžku. Voda může ještě více masérský úkon podpořit, protože je příjemná na dotek a celkově nadnáší.

Vyzvedávání předmětů – potápění na dno a zvedání různých předmětů ze dna je také obvyklou zábavou, kterou si užívají zejména děti při nácviku plavání. Můžete to zkusit s vaší partnerkou i vy a třeba i soutěžit, kdo vyzdvihne v kratším čase více ponořených věcí, například kolíčků na prádlo.