Minulý rok jsme si pořídili krásný rodinný dům, do kterého jsme se nastěhovali ale letos. Dům má taky krásnou, velkou, travnatou zahradu, kde roste spoustu ovocných stromů a keřů. Je tam opravdu hodně místa, tak že už se těšíme, až si zde necháme postavit bazén. Ten je v horkých, letních dnech potřeba. A pro děti taky ideální. No ale jelikož máme děti, tak bychom je taky nějako rádi zabavili na zahradě, když si budeme chtít s manželem odpočinout. Tak že bych jim tam chtěla vytvořit jejich útočiště, kde budou trávit svůj čas plný zábavy. Bydlíme tedy na vesnici, abych byla přesnější, ale něco nám tu velmi schází.

dětské hřiště

A to vyblbnutí pro děti. Bohužel tu není žádné dětské hřiště, kde by se tady menší děti mohli hrát. Je tu jenom jedno velké, a to je na fotbal že ano. No, a tak i tohle mi dalo hnací motor jim doma něco vytvořit. O dětském hřišti na zahradu jsem začala uvažovat už když jsme ten dům kupovali a já jsem viděla co se nachází za domem. Prostě ten prostor musím využít pro své děti. Takže jako první řadě, jsem začala pískovištěm. Děti mají písek hodně rády, a tak tam tráví nejvíce času. Stavějí si různé domečky, kopají tunely. Tak že využití pískoviště je u nás více jak na 100 %.

dětské hřiště

Hlavně s mým takovým menším projektem mi pomohla firma, která se přímo specializuje na dětská hřiště na zahradu, tak že jsem si to udělala o něco jednodušší a nechala jsem si taky poradit. Ano já myslím že bych to zvládla i sama. Ale co bych nezvládla je třeba vyrobit houpačku nebo domeček se skluzavkou. A díky to mu že manžel je dosti pracovně vytížený, tak jsme šli touhle cestou a musíme oba dva říct, že jsme strašně moc spokojeni a naše děti, které tráví na zahradě taky hodně času jsou spokojené opravdu taky. Pokud taky uvažujete nad dětským hřištěm, které chcete dopřát svým nejmenším, tak doporučuji všemi deseti a určitě budete taky spokojeni.