Je to už opravdu hodně dlouho, když jsem se rozešla se svým partnerem. Byli jsme spolu sedm let. Abych se přiznal, tak ze začátku jsem vůbec nevěděla, proč se se mnou partner chce rozejít a byla jsem z toho v šoku. My jsme se totiž ani vůbec nehádali a nelhali jsme si a neudělali jsme nic špatného, co by tomu vadilo. Proto mě to velice mrzelo a stále jsem se partnera ptala, proč se se mnou chce rozejít. Nakonec asi po dvou týdnech z něho vyšlo, že se našel jinou partnerku. Opravdu hodně mě to mrzelo, nevěděla jsem, co mám dělat, a tak jsem partnerovi řekla, že když se takhle rozhodl, že je mu v tom, nebudu bránit, opravdu nechci nutit žádného muže, aby se mnou zůstal jenom kvůli tomu, že je mu mě líto.

Léky je nejlepší užívat včas.

Proto jsem si řekla, že raději budu sama. Jenomže ale neunikl ani rok a já jsem si našla jiného partnera, byli jsme spolu šťastní a spokojení. Jenom náš sexuální život tak trošku stagnoval. Ze začátku jsem to dávala za vinu sobě, protože jsem si řekla, že možná ještě podvědomě jsem zamilovaná do svého prvního partnera, jenomže nakonec z mého nového partnera vylezlo, že on velice často trpí poruchou erekce. Že už jeho erekce není vždycky tak pevná. Naštěstí jsem ale partnerovi řekla, že se nemusí tak moc obávat a stydět se za to. Protože není třeba se stydět, protože existují různé léky, jako například prášky na erekci.

Léky v laboratoři.

A to například velice oblíbená viagra nebo také sildenafil. Partnerovi jsem řekla, aby si zašel také k lékaři, který ho vyšetří a třeba mu doporučí právě kvalitní lék sildenafil. A lék sildenafil je určený pouze jenom pro muže. Tento lék právě pomáhá mužům, aby si mohli užívat zase kvalitního sexu se svou partnerkou, kdy právě těmto pánům nefunguje jejich erekce a trpí třeba například i sexuální dysfunkcí. Věřte mi, že lék vám pomůže. A vy už jste zkoušeli nějaké léky, nebo je budete mít poprvé? Nezapomeňte, že když užíváte některé léky, tak aby nedošlo ke kontraindikaci. A to znamená, že se třeba například dva druhy léků vůbec spolu nesnesou.