V životě vždy v první řadě používejte vlastní rozum a cit, tedy vlastní srdce a vlastní hlavu, tu především. A pokud máte malý byt a vaše okolí se vám snaží namluvit, že si nemůžete koupit jinou, než rozlehlou rohovou pohovku, jaké jsou nyní v módě, tak nedejte na řeči a kupte si takovou, jaká se bude líbit a hodit právě vám. Třeba to bude zrovna ta malá, jednoduchá rozkládací pohovka, která je také krásná, ale především je užitečná. Je totiž zkrátka dobře navržená. A kdyby si někdo, kdo vytváří katalogy nábytku, konečně uvědomil, že je na čase začít prezentovat také malé interiéry s odpovídajícím vybavením, protože v nich žije nejvíce lidí, tak bychom tam v části s obývacími pokoji našli právě zmíněnou rozkládací pohovku, protože ta se do malého bytu hodí nejlépe. Ovšem zdaleka nejen do něho.
stěna s obrazy.jpg

Využijete ji na mnoha místech na sto způsobů

Rozkládací pohovka se vám prostě bude hodit naprosto všude, kde ji postavíte. Můžete se v ní pohodlně uvelebit, můžete si na ní v noci ustlat a budete spokojeně spát až do rána anebo ji můžete využít k uskladnění celé dlouhé řady sezónních věcí, jako jsou zimní kabáty, lyže a boty, stejně jako k uskladnění těch, které potřebujete jednou za několik let anebo možná už vůbec ne, jen je vám líto je vyhodit.
šedý obývák.jpg
Koupě pohovky zpravidla nebývá příliš levná záležitost. Připravit si na to musíme nejméně několik tisíc korun a třeba i desítky tisíc, v závislosti na vaší náročnosti. Rozkládací pohovka ale bohatě uspokojí jak ty nenáročné, tak ty, kteří jsou jen málokdy s něčím spokojeni. Bude se vám hodit v malém obývacím pokoji, v rozlehlé hale, v předsíni anebo třeba v pokoji od vašich dětí, které si zvou na návštěvu kamarády. A jakmile doma doslouží a ztratí po letech svůj původní lesk, ještě ji oceníte na chatě či jinde, kde potřebujete čas od času přenocovat.

Nedejte na módu, vsaďte na rozkládací pohovku
Ohodnoťte příspěvek